Co je u nás nového


Jaro už se pomalu hlásí ke slovu, a tak ohlašujeme konání naší Velikonoční dílny v sobotu 1. dubna.
Chlapi a chlapci se u nás můžou naučit plést pomlázku, bude to pak o Velikonočním pondělí větší šleha než s tou kupovanou! S dětmi budeme péct zvířátka z mazancového těsta – tradici tak pojmeme z nového úhlu pohledu. A na třetím...

Na třetí lekci našeho kurzu šití si ušijeme velmi praktickou věc pro každého - nákupní tašku!

Karnevaaal! Jedna z nejoblíbenějších akcí - připravte si masky a hurá na parket! Můžete se těšit na tanec, hry a zábavu - a my se těšíme na vaše originální masky!
Pozor, karneval proběhne v prostorách Komunitního centra Všichni spolu v Pustkoveckém parku (adresa: Karla Pokorného 447/52a). Nezapomeňte tedy zamířit tam, v Oblouku nás ten den...

Po narození dětí se správná výživa stává jedním z velkých témat všech maminek. Přijďte načerpat inspiraci a nápady na praktickou besedu o tomto tématu!

Druhá lekce našeho kurzu šití bude opět vhodná i pro úplné začátečníky. Kdo se ještě chcete přidat do party a nestihli jste první díl, můžete vše dohnat v únoru. I tentokrát bude prostor pro seznámení se základními funkcemi šicího stroje.

Aneb děti rituály potřebují! Další beseda bude o využití rituálů ve výchově. Budeme mluvit o tom, jak dětské rituály podpořit, jak je citlivě iniciovat nebo jak rozpoznat negativní, pro dítě škodlivé rituály.

Zveme vás na první kurz šití v RC Martínek! Na tomto prvním setkání si ušijeme látkový pytlík. Můžete ho pak využít na zabalení dárečku, na uchovávání pečiva, na nákup ovoce zeleniny, na cvičky dětem do školy a na spoustu dalších účelů. Látkové pytlíky jsou hezčí a odolnější než igelitové!

Naladíme se na Vánoce hezkými akcemi s adventní atmosférou. Čeká nás vánoční dámská jízda a Mikulášská besídka pro nejmenší, rádi vás uvidíme.

Asi to znáte, na podzim a v zimě mají bacily "posílený provoz", a tak je člověk rád za každý den, kdy dítě nesmrká. Ať si víte rady, jak (a zda je možné) se toho kapesníkového kolotoče vyvarovat a jak tyto zdravotní problémy potom řešit, zveme vás ve čtvrtek 24. 11. 2022 na besedu na téma: Rýma a bolest uší u dětí v zimním období...

S radostí hlásíme, že tento čtvrtek už proběhne klub pro rodiče s dětmi.