Co je u nás nového


Malí kuchaři

10.05.2023

... aneb V kuchyni s nejmenšími! Batolata milují, když je zapojíme v kuchyni – pojďme tedy s našimi malými kuchaři připravit společně něco dobrého na zub. Čeká vás prográmek na téma ovoce a vitamínů, jehož součástí bude příprava slavnostního zdravého poháru. To si zamlsáme!

To je radosti, když se podaří naučit batole chodit na nočník! Komu by chybělo věčné přebalování plenek? Jste-li ve fázi, kdy si přejete s vaším dítětem zdolat tento mezník, neváhejte a přijďte se inspirovat na besedu pro rodiče. Budeme mluvit o tom, jak poznat, zda je dítě už na odplenkování připravené, či jak ho pro používání nočníku motivovat.

Přijďte si s námi ušít další užitečnou věc pro sebe či praktický dárek pro vaše blízké - POUZDRO SE ZIPEM.

Beseda se bude věnovat tématu, které dovede docela potrápit. Jaké zdravotní potíže přináší zvětšená nosní mandle? Jak můžeme potíže zmírnit? A kdy je nevyhnutelná operace?

Jaro už se pomalu hlásí ke slovu, a tak ohlašujeme konání naší Velikonoční dílny v sobotu 1. dubna.
Chlapi a chlapci se u nás můžou naučit plést pomlázku, bude to pak o Velikonočním pondělí větší šleha než s tou kupovanou! S dětmi budeme péct zvířátka z mazancového těsta – tradici tak pojmeme z nového úhlu pohledu. A na třetím...

Na třetí lekci našeho kurzu šití si ušijeme velmi praktickou věc pro každého - nákupní tašku!

Karnevaaal! Jedna z nejoblíbenějších akcí - připravte si masky a hurá na parket! Můžete se těšit na tanec, hry a zábavu - a my se těšíme na vaše originální masky!
Pozor, karneval proběhne v prostorách Komunitního centra Všichni spolu v Pustkoveckém parku (adresa: Karla Pokorného 447/52a). Nezapomeňte tedy zamířit tam, v Oblouku nás ten den...

Po narození dětí se správná výživa stává jedním z velkých témat všech maminek. Přijďte načerpat inspiraci a nápady na praktickou besedu o tomto tématu!

Druhá lekce našeho kurzu šití bude opět vhodná i pro úplné začátečníky. Kdo se ještě chcete přidat do party a nestihli jste první díl, můžete vše dohnat v únoru. I tentokrát bude prostor pro seznámení se základními funkcemi šicího stroje.

Aneb děti rituály potřebují! Další beseda bude o využití rituálů ve výchově. Budeme mluvit o tom, jak dětské rituály podpořit, jak je citlivě iniciovat nebo jak rozpoznat negativní, pro dítě škodlivé rituály.